• NA TWOJĄ POMOC CZEKAJĄ BEZDOMNE PSY I KOTY!

Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku organizuje w dniach od 1 lutego 2021r. do 1 marca 2021 r. zbiórkę karmy mokrej i suchej dla psów i kotów ( również karmy weterynaryjnej dla psów typu HYPOALLERGENIC i GASTRO INTESTINAL), mokrej karmy dla kotów z chorymi nerkami typu RENAL, bentonitowego żwirku dla kotów, kołnierzy pooperacyjnych, artykułów do pielęgnacji, długich i mocnych smyczy, mocnych obroży, rękawiczek nitrylowych, ciepłych koców oraz ręczników dla psów i kotów ze SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT w Częstochowie.

Zbieramy nakrętki dla Michała

Wyznaczone miejsce, widoczne oznakowanie akcji, nowy kosz na nakrętki- to nasze starania. Przyłączamy się do działania na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym (www.stowarzyszeniepodajdalej.pl). Koordynatorem akcji jest Monika Scheller- Wojtasik, szkolna pedagog.

Michał ma 11 lat. Zdiagnozowano u niego autyzm wczesnodziecięcy. Nie mówi, dlatego potrzebuje terapii m.in. logopedycznej, komunikacji alternatywnej  (AAC) i integracji sensorycznej.

Niedawno  przedstawiciel stowarzyszenia odebrał z naszej placówki 30 worków  z nakrętkami.

Prosimy, zbierajcie  w domach, a po powrocie do szkoły, przekażcie zgromadzone nakrętki, by pomóc potrzebującemu rówieśnikowi.wych