• Sala nr 1

• To sala fizyczno- chemiczna. Uczą się w niej uczniowie klas VII i VIII. Salą opiekują się uczniowie klasy VII b oraz nauczyciele: p. mgr Danuta Szmit, p. mgr Iwona Krysiak, p. mgr Agnieszka Pelikan.

• Sala nr 2

• Sala mieści się suterenie. To sala wychowania fizycznego. Mają w niej zajęcia uczniowie klas I- III. Jest to też sala do zajęć ruchowych w ramach zajęć świetlicowych.

• Sala nr 3

• Sala mieści się na parterze. To sala artystyczna. Uczą się w niej uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują się uczniowie klasy VIII a i VI d oraz nauczyciele: p. mgr Małgorzata Głąb, p. mgr Joanna Sosnowska oraz p. mgr M. Sikorski.

• Sala nr 4

• Sala mieści się na parterze. To sala edukacji wczesnoszkolnej. Uczą się w niej uczniowie klas IIIa i IIIb. Salą opiekują się: p. mgr Anna Adamus, p. mgr Marta Dubała oraz p. mgr Iwona Szleper.

• Sala nr 5

• Sala mieści się na parterze. To sala edukacji wczesnoszkolnej. Uczą się w niej uczniowie klasy I- III. Salą opiekują się uczniowie klasy IIa i p. mgr Magdalena Polanowska.

• Sala nr 6

• Sala mieści się na parterze. To sala edukacji wczesnoszkolnej. Uczą się w niej uczniowie klasy I- III. Salą opiekują się uczniowie klasy Ia i p. mgr Bożena Rumin.

• Sala nr 7

• Sala mieści się na piętrze. To pracownia języka angielskiego i niemieckiego. Uczą się w niej  uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują uczniowie klasy VIII b oraz nauczyciele: p. mgr Ewa Jakubowska, p. mgr Beata Kurzacz oraz p. mgr Anna Wilk- Stępińska.

• Sala nr 8

• Sala mieści się na piętrze. To pracownia  języka polskiego i historii. Uczą się w niej  uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują się uczniowie klasy V a i VII a  oraz nauczyciele:   p. mgr Agnieszka Biernacka, p. mgr Regina Siutaj- Berska.

• Sala nr 9

• Sala mieści się na piętrze. To pracownia matematyczna. Uczą się w niej uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują uczniowie klasy VI a  oraz nauczyciele: p. mgr Magdalena Wiśniewska,         p. mgr Sylwia Smolińska oraz p. mgr Agnieszka Szyińska- Jeż.

• Sala nr 10

• Sala mieści się na piętrze.To pracownia geograficzno- przyrodnicza. Uczą się w niej uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują uczniowie klasy IV a i IV b  oraz nauczyciele: p. mgr Danuta Szmit, p.mgr Joanna Kosowska- Zawisza.

• Sala nr 11

• Sala mieści się na poddaszu. To pracownia języka angielskiego. Uczą się w niej uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują uczniowie klasy VI c oraz nauczyciele: p. mgr Kamila Cybińska, p.mgr Sabina Kozak.

• Sala nr 12

• Sala mieści się na poddaszu. To pracownia informatyczna. Uczą się w niej uczniowie klas I- VIII. Salą opiekują się: p. mgr Lidia Nawrot oraz p. mgr Joanna Sosnowska.

• Sala nr 14

• Sala mieści się na parterze. To sala edukacji wczesnoszkolnej oraz zajęć pozalekcyjnych.

• Sala nr 15

• Sala mieści się na piętrze. To pracownia języka polskiego. Uczą się w niej uczniowie klas IV- VIII.  Salą opiekuje się p. mgr Beata Hyra oraz uczniowie klasy VI b.

• Sala nr 17

• Sala mieści się na piętrze. To sala zajęć korekcyjno- kompensacyjnych, rewalidacyjnych i logopedycznychSalą opiekują się: p. mgr Agata Bernat- Janicka, p. mgr Magdalena Król, p. mgr Anna Jarawka oraz p. mgr Beata Hyra.

• Sala gimnastyczna

• W sali zajęcia z wychowania fizycznego mają uczniowie klas IV- VIII. Salą opiekują się:          p. mgr Agnieszka Szyińska- Jeż, p. mgr Agata Glajzner oraz p. mgr Mariusz Sikorski.

• Świetlica

• Świetlica mieści się przy wejściu do szkoły. Spędzają w niej wolny czas uczniowie oczekujący na zajęcia i po skończonych lekcjach. Uczniami podczas pobytu w świetlicy opiekują się nauczyciele: p. mgr Jadwiga Kurczaba, p. mgr Małgorzata Mazyglińska, p. mgr Agata Glajzner,    p. mgr Joanna Kosowska- Zawisza oraz                    p. mgr Małgorzata Głąb.

• Biblioteka

• Biblioteka wraz z centrum multimedialnym mieści sę na parterze. Wszyscy uczniowie chętnie zaglądają do biblioteki. Zbiorami opiekują się p. mgr Beata Dębowowska oraz p. mgr Joanna Sosnowska.

• Gabinet pedagoga

• Gabinet pedagoga mieści się na poddaszu. Pokojem opiekuje się p. mgr Monika Scheller- Wojtasik.